کــاریــزمــاتیـم ؛ همــراه شمــا تـا موفـقیـت

کارشناس فروش حرفه ای بیمه (کاریزمن) شوید

کــاریــزمــاتیـم ؛ همــراه شمــا تـا موفـقیـت

مشـاوره مالی/بیمـه‌ای حرفـه‌ای شویـد

پیوستن به کاریزماتیم بدون نیاز به سابقه یا مدرک مرتبط

امکان پیوستن به تیم کاریزما بدون سابقه فعالیت در بازارهای مالی و بیمه‌ای (آموزش رایگان تمام اعضا)

امکان فروش طرح های متنوع بیمه‌ای

بررسی طیف گسترده‌ای از سبدهای مالی و بیمه‌ای و انتخاب مناسب‌ترین طرح

یکبار معرفی کن، هر سال کارمزد بگیر

بر اساس سیاست‌های کاریزما تیم مشتری فقط با نماینده در ارتباطه

صدور رو به ما بسپار

بازدید، صدور، پیگیری و ارسال با ما

واریز هفتگی کارمزد

اعضای کاریزماتیم هر هفته بالاترین سطح کارمزد رو دریافت می‌کنن

پشتیبانی

ما همیشه پاسخگوی شما هستیم.

ارائه اطلاعات
تائید قرارداد همکاری
فعال سازی حساب کاربری

کاریزمن (کارشناس فروش کاریز) فردیه که بدون نیاز به دفترکارو فارغ از سابقه شغلی و دانش تخصصی میتونه با کمک آموزش‌های رایگان کارگزاری کاریز و سامانه بیمه‌گری آماده شده از طریق موبایلش در هر زمان و مکانی، خریدار محصولات بیمه‌ای معرفی کنه و درآمد خوبی داشته باشه.

فقط کافیه که درخواست عضویت بدی و بعد از بررسی و تایید عضو کاریزماتیم بشی.

 

کاریزماتیم وابسته به کارگزاری بیمه مستقیم کاریز هستش و مجوز فعالیت از بیمه مرکزی داره. وب‌سایت شرکت هم دارای نماد اعتماد الکترونیک که توسط وزارت صمت صادر و هرساله تمدید میشه.

بعد از عضویت در کاریزماتیم می‌تونی به‌صورت رایگان از سامانه‌های فروش کارگزاری کاریز استفاده کنی. نکته مهم اینه که سامانه‌های ما پایین‌ترین قیمت رو برای محصولات مختلف به شما ارائه می‌کنن، بنابراین با معرفی اطرافیانت به اونها کمک می‌کنی تا محصول موردنظرشون رو با مناسب‌ترین قیمت و خدمات پشتیبانی مناسب دریافت کنن. در واقع میتونی با معرفی اطرافیانت که به بیمه نیاز دارند از ما کارمزد دریافت کنی. بعد از اون بر اساس قرارداد بین کاریز و شما، هر هفته به‌صورت منظم کارمزدت رو دریافت می‌کنی.

علاوه‌ بر مذاکره ویژه با شرکت‌های بیمه برای کاهش قیمت، ما تلاش کردیم تا هزینه‌های جانبی عملیات بیمه‌گری رو تا حد ممکن کاهش بدیم. البته توجه داشته باشید که ما نه تنها مناسب‌ترین قیمت رو به شما پیشنهاد میدیم بلکه هزینه‌های رفت و آمد به نمایندگی‌های بیمه رو هم حذف کردیم.

بر اساس سیاست‌های ما، اگر فردی رو یکبار به کارگزاری معرفی کنید، هر زمان که محصول بیمه‌ای رو خریداری کنه، کارمزد اون خرید به شما تعلق می‌گیره. بنابراین، ارتباط ایجاد شده بین شما و مشتری دائمی محسوب میشه.

کارمزد کاریزمن‌ها بر اساس قوانین و مقررات بیمه مرکزی (آئین‌نامه 102 و 1/102) محاسبه و پرداخت میشه و جدول کارمزد پیوست قرارداد برای شما ارسال میشه.

اگه به هر دلیلی موفق به فروش نشی واحد آموزش کاریز آموزش‌های لازم رو به شما ارائه میده.

یکی از ویژگی‌های مهم کاریزماتیم اینه که فقط نیازه درخواست صدور بیمه‌نامه رو ارسال کنی و بقیه فرآیند رو به پرسنل کاریز بسپاری.

تمامی اطلاعات شما و بیمه‌نامه‌های صادرشده با بالاترین استانداردهای امنیتی ذخیره و نگهداری میشن و اطلاعات غیرضروری پس از پایان عملیات صدور و ارسال حذف میشن.

برای خاتمه عضویت در کاریزماتیم فقط کافیه که درخواست خروجت از تیم رو برای ما ایمیل کنی.

کاریزما تیم به عنوان یکی از بازوهای مهم گروه مالی کاریزما با استفاده از سامانه‌های برخط و آفلاین اقدام به فروش محصولات مالی و بیمه‌ای می‌کنه و اعضای اون از طریق دریافت کارمزد کسب درآمد می‌کنن.

با عضویت در کاریزما تیم می‌تونی به عنوان یه فروشنده آزاد اقدام به فروش محصولات مالی و بیمه‌ای کنی. در واقع با استفاده از سامانه‌های تهیه شده توسط کاریزما تیم میتونی بدون نیاز به دفترکار و به صورت غیرحضوری اقدام به فروش محصولات مالی و بیمه‌ای کنی و انتهای هر هفته کارمزدت رو دریافت کنی. نگران آشنایی کم با بازارهای مالی و بیمه‌ای هم نباش، چون تیم آموزش کاریزما تیم در تمام مراحل کنارته.

از محل تمدید بیمه نامه هم کارمزد به شما تعلق می گیره.

ثبت نام کن و عضو کــاریــزمــاتیـم شو.

ثبت نام کن و عضو کــاریــزمــاتیـم شو.

لطفا استان مورد نظر خود را انتخاب نمائید